Bayanların Yeni Gözdesi İğne Oyası Yazma Modelleri | İğne Oyası Modelleri
Resim Bulunamadı

Bayanların Yeni Gözdesi İğne Oyası Yazma Modelleri

3 Şubat 2015
6.957 views
Yorum kapali
 • Sponsor Bağlantı
  Bayanların Yeni Gözdesi İğne Oyası Yazma Modelleri

  Eskiden bayanların hemen hemen büyük bir çoğunluğu kızlarını gelin ederlerken mutlaka çeyiz yaparlardı. Çeyizde bulunması gereken ve çeyizin demirbaşı haline gelen malzemelerden bir tanesi de şüphesiz yazmalardı. Bu geleneği devam ettiren ve kızlarına hediye olarak el emeği ile yapılmış iğne oyası yazma modellerinden hediye eden anneler de yok değildir.

  Hazır modellerden farklı, tek düze olmamış ve hiç eskimemiş bu modelleri hediye etmek için de kullanır olmuşlardır. Kullanmak istemeyen ancak sadece saklayıp hatıra kalsın isteyen bayanlar da bu modelleri evinde anı olarak saklamayı tercih edebilirler. Ancak hala büyük annelerimiz klasik iğne oyası yazma modellerinden kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra annelerimiz de evde veya komşuya giderken yazma takmayı tercih ederler.

  Sponsor Bağlantılar

  Sizler de annelerinize bir jest yaparak onlara birbirinden farklı olan kabarık iğne oyası yazma modellerinden hediye edebilirsiniz. Her rengi mevcut olan iğne oyası yazma modellerinin örümünü de siteden ilgili yazılardan takip edebilir annelerinizin kendiler, için bir model oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

   

  pudra igne oyasi yazma modeli

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazma ve iğne oyaları
  Yazma ve iğne oyaları
  En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri
  En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri
  İğne Oyasından Yemeniler
  İğne Oyasından Yemeniler
  2014 İğne Oyası Yazma Örnekleri
  2014 İğne Oyası Yazma Örnekleri