Yapımı Kolay Keçe Cüzdan Modelleri | İğne Oyası Modelleri
Resim Bulunamadı

Yapımı Kolay Keçe Cüzdan Modelleri

10 Ocak 2016
3.967 views
Yorum kapali
 • Sponsor Bağlantı
  Yapımı Kolay Keçe Cüzdan Modelleri

  Bayanlar el işi konusunda oldukça maharetli elleriyle güzel tasarımlara imza atmaktadırlar. Bu tasarımlar arasında revaçta olan ve severek kullanılan modeller şık keçe cüzdan modelleridir. Bu modelleri rahatlıkla evde kendinizi yapabilirsiniz. Dileyen arkadaşlarına da hediye edebilir. Bunun için yapmanız gereken önce modern keçe cüzdan modelinin nasıl olması gerektiğine karar vermektir. Bu modellerin yapımında kullanılan keçeleri birçok yerde bulabilirsiniz. Ama size yakın bir tuhafiyeden dilediğiniz renklerde birkaç parça keçe alarak işe başlayabilirsiniz.

  Önce yapmanız gereken cüzdanın ana parçasını dilediğiniz boyutta kesmek ve yanlarından kalın bir ip yardımı ile birleştirip dikmek olmalıdır. Bu kısım oldukça basit olduğundan önemli olan süsleme kısmıdır. Bu arada dilerseniz bir fermuar yardımı ile dilerseniz bir düğme yardımı ile cüzdanı kapatabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Çiçekli keçe cüzdan modelini yapmak isteyenler küçük çiçek desenleri yaparak bir yapıştırıcı aracılığı ile cüzdanına bu parçaları yapıştırabilir. Ya da çiçeklerle uğraşmak yerine daha basit olan modellerden yapmak isterseniz tercihinizi düğmeli keçe cüzdan modeli yönünde kullanabilir ve cüzdanın istediğiniz yerlerine birkaç adet düğme iliştirebilirsiniz.

  keçeden cüzdan modeli

  keçeden cüzdan modeli

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  El Yapımı Gözde Takı Modelleri
  El Yapımı Gözde Takı Modelleri
  El Yapımı Basit Keçe Çanta Modelleri
  El Yapımı Basit Keçe Çanta Modelleri
  2015 Trend Keçe Cüzdan Modelleri
  2015 Trend Keçe Cüzdan Modelleri
  Keçeden Çiçek Yapımı
  Keçeden Çiçek Yapımı